Newsletter

Upišite svoju e-mail adresu i primajte naše novosti i akcije!

Pročitao sam i suglasan sam s Pravilima privatnosti.

Novosti

EMOBILE PROIZVODI OD SADA I U BEST-SHOP VARAŽDIN

EMOBILE PROIZVODI OD SADA I U BEST-SHOP VARAŽDIN

Bliži se kraj godine i ulazak u novu, pa tako i mi polako zaključujemo dogovore i pripremamo se za nove....

JAM CHILL OUT – NOVI BLUETOOTH ZVUČNICI U PONUDI

JAM CHILL OUT – NOVI BLUETOOTH ZVUČNICI U PONUDI

Svi mi imamo različite ideje o tome što prijenosni Bluetooth zvučnik treba biti. Netko tko postavlja zvu...

Tvrtka ETRANET u TOP 5 tvrtki za Zlatnu kunu 2018.

Tvrtka ETRANET u TOP 5 tvrtki za Zlatnu kunu 2018.

Ulazak među pet najboljih za nas je veliko priznanje, a plan nam je rasti i napredovati i dalje. Damir L...

iOttie Easy One Touch 3 - univerzalni držač mobitela

iOttie Easy One Touch 3

Najnoviji član Easy One Touch obitelji pruža kompaktno, svestrano i visoko funkcionalno držanje mobilnog uređaja u vozilu. Easy One touch 3 nudi redizajniranu teleskopsku ruku koji se može produžiti čak do 12 cm kako bi pružila korisniku mogućnost gledanja iz više kuteva. Teleskopska ruka je vrlo čvrsta kako ne bi došlo do vibracija nosača prilikom vožnje. Također, uključeno je podesivo dno „stopala“ koje se može pomicati gore, dolje, lijevo i desno. Fleksibilnost nosača omogućava korištenje bez smetnji kablova. Prilagodite držač prema svojim željama tako da razni uređaji mogu biti uvijek na savršenoj poziciji. Kao i prethodnici, Easy One Touch 3 sadrži snažni iOttie ljepljivi jastučić. Ukoliko zbog prljavštine ljepljivost jastučića oslabi potrebno ga je jednostavno isprati i osušiti na zraku kako biste mu povratili prvotnu ljepljivost. Easy One Touch 3 ima još jednu uzbudljivu značajku: Novu kompatibilnost. Uređaji širine do 8.9 cm će se sigurno uklopiti s ovim nosačem. Bez obzira koji uređaj ili masku koristili, nosač će ga sigurno držati.

Kompatibilan sa uređajima: iPhone 6s Plus 6s 5s 5c, Samsung Galaxy S6 Edge Plus S7 S6 S5 S4, Note 5 4 3, Google Nexus 5 4, LG G4

·         Umetanje/vađenje uređaja samo jednim klikom

·         Kompaktan novi dizajn

·         Ljepljivi jastučić čvrsto prijanja na gotovo sve površine, ali također se jednostavno uklanja

·         Unaprije?ena teleskopska ruka daje dodatnih 2.5 cm za bolji pogled

·         Nova kompatibilnost, pristaju uređaji širine do 8.9 cm

Cijena: 249,00 kn

Kupi
Artikl je dodan u košaricu!